Czy warto kupić dom we włoszech

Jak kupić dom lub mieszkanie we Włoszech?

Za co kochamy podróże do Włoch? Uwielbiamy ciepłe wieczory, uśmiech ludzi na ulicy, zachwycające i świeże, pełne smaku lokalne jedzenie, kulturę aperitivo i słodkie, włoskie śniadania, które zaczynają się od stawiającego na nogi espresso. A gdyby tak zamieszkać w tym, mogłoby się wydawać, kraju marzeń? Być może już od pewnego czasu zadajesz sobie pytanie, jak kupić mieszkanie we Włoszech? Coraz częściej Polacy wybierają kupno nieruchomości za granicą – rosnące stopy kredytowe, mało atrakcyjne mieszkania w wysokich cenach są dla nich zniechęcające. Właśnie dlatego warto rozejrzeć się po włoskim rynku nieruchomości, który ma sporo do zaoferowania. 

Jak kupić dom we Włoszech?

Kupno mieszkania w obcym kraju wymaga znajomości rynku nieruchomości, to właśnie dlatego warto korzystać z pomocy certyfikowanych doradców, którzy nie tylko rozumieją potrzeby klienta, ale jednocześnie wiedzą jak im sprostać. Pomoc doradców w tym zakresie jest nieoceniona – zajmują się oni wszystkimi formalnościami aż do momentu przekazania kluczy. Obawiasz się, że nie znasz języka? W agencji pośrednictwa nieruchomości Dom w Italii mówimy po polsku! I to my dogadujemy się z naszymi włoskimi partnerami. Kupno nieruchomości we Włoszech jeszcze nigdy nie było prostsze! Jak kupić mieszkanie we Włoszech?

Dom we włoszech
Jak kupić dom we włoszech

Na początek wystarczy, że przejrzysz oferty, zapoznasz się z cenami, które są dostępne na naszej stronie internetowej i wybierzesz coś konkretnego, albo sam typ budynków mieszkalnych, który Cię interesuje. Na jakie nieruchomości we Włoszech warto zwrócić uwagę? Jeśli uwielbiasz naturę i marzysz o domu z widokiem na góry, koniecznie zerknij na naszą ofertę domu w centrum średniowiecznej osady Sant’Eufemia a Majella w samym sercu Abruzji. A może morze? Villa z basenem w bardzo bliskiej odległości od morza czeka na Ciebie na naszej stronie internetowej! A może interesuje Cię coś do remontu? Czeka na Ciebie oferta 252-metrowego domu, do którego należy ponad hektar ziemi, znajduje się on tylko 2 godziny drogi od Neapolu. 

Mieszkania na wynajem we Włoszech

Włochy to jeden z najbardziej obleganych turystycznie kierunków na świecie. W końcu jeden z najwybitniejszych twórców świata nie bez powodu wypowiedział znamienne słowa – Zobaczyć Neapol i umrzeć. Globalny rynek pracy, w którym większość osób wykonuje swoją pracę z domowego zacisza, umożliwia tak zwane woraktion, czyli połączenie dłuższych wyjazdów do odległych miejsc z pracą. Właśnie dlatego inwestycja w mieszkanie lub dom we Włoszech może być świetnym, efektywnym finansowo rozwiązaniem. Ceny nieruchomości we Włoszech, również tych luksusowych są znacznie bardziej atrakcyjne, niż ceny w Polsce. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na koszty i warunki życia w krajach południowych. Klimat Włoch wpływa pozytywnie na jakość życia i niesie ze sobą wiele walorów zdrowotnych, natomiast codzienne koszta są znacznie niższe, niż te w Polsce. To właśnie dlatego turystyka tego kraju nieustannie kwitnie i stanowi świetne pole do inwestycji. Nie musisz zastanawiać się jak kupić mieszkanie we Włoszech – my, zrobimy to za Ciebie!