O nas

Miłosz i Bolesław Marczuk - starszy przez lata był dziennikarzem, rzecznikiem prasowym poważnych firm, młodszy jest właścicielem przedszkoli na warszawskiej Białołęce. Zamiłowanie do Włoch zainspirowało nas do zajęcia się również tamtejszym rynkiem nieruchomości.
Przekonamy Państwa, że kupno domu w słonecznej Italii nie jest ani skomplikowane, ani drogie.

Moi partnerzy, są właścicielami odnoszącej sukcesy, rodzinnej agencji nieruchomości Majellacase. Specjalizuje się ona w rynku nieruchomości Środkowych Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem Abruzji – regionu w sercu Italii, gdzie (jak w Kalifornii) można rano zjeżdżać na nartach w najwyższych pasmach Apeninów, a po południu spacerować po plaży wybrzeża Adriatyku
Domy we włoszech


Oferta obejmuje sąsiednie regiony Włoch – od Toskanii i Umbrii przez Lacjum, Molise do Apulii Właściciele agencji to małżeństwo Paola Savini i Lino Ciccotelli, którzy od 25 lat dzielą swoje życie prywatne i zawodowe.

W swojej firmie zatrudniają kilkanaście osób. Paola jest agentem nieruchomości zarejestrowanym w prowincji Pescara i licencjonowaną księgową,

Lino jest inspektorem budowlanym zarejestrowanym w rejestrze rzeczoznawców Pescary. Wywodzą się z Abruzji i z pasją poświęcają się sprzedaży typowych lub bardziej nowoczesnych domów i apartamentów, głównie na terenie Parku Narodowego Majella, ale także przy złotych plażach Adriatyku.

Kompleksowa usługa

Razem z Paolą i Lino oferujemy Państwu kompleksową obsługę wszystkich etapów zakupu nieruchomości:
Jesteśmy Państwa pierwszym kontaktem w Polsce w języku polskim. Oferujemy naszą wiedzę na temat
rynku nieruchomości we Włoszech, zasad zakupu i wszystkich spraw życiowych po zakupie nieruchomości.
Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat za nasz serwis, zapłacą Państwo jednolitą prowizję firmie majellacase.it.
Dzięki temu, że jesteśmy tradycyjną firmą rodzinną, zapewniamy indywidualną, spersonalizowaną obsługę i doradztwo.